• Sekrety brafittingu

  Sekrety brafittingu

  Dla wielu kobiet zakupy bieliźniane to wciąż nie lada wyczyn. Dobór rozmiaru i fasonu biustonosza w taki sposób, by podkreślić atuty, a ukryć mankamenty nie należy do najłatwiejszych. Jeśli znalezienie odpowiedniego stanika sprawia ci problem, zgłoś się do brafitterki. Przekonasz się, że idealnie dobrany biustonosz może zdziałać cuda!

  Czytaj więcej »
 • Smak wolności

  Smak wolności

  Jedni jadą autostopem, inni lecą samolotem. Żywią się bagietkami i francuskimi serami lub zupkami z torebki. Pierwsze młodzieńcze samodzielne wakacje. O tych chwilach wolności i czasie próby opowiedzieli nam: Anita Werner, Marcin Rogacewicz, Karolina Szostak i Grzegorz Łapanowski.

  Czytaj więcej »
 • Takich kobiet pragną mężczyźni

  Takich kobiet pragną mężczyźni

  Często mówi się, że potrafimy zrobić prawie wszystko, żeby być atrakcyjne dla facetów. Tylko czy zdajemy sobie sprawę, jakie kobiety oni tak naprawdę lubią?

  Czytaj więcej »
 • Zimne rozkosze

  Zimne rozkosze

  Orzeźwiający pyszny deser będzie hitem tego lata. Sorbet zrobisz z zamrożonych owoców zmieszanych z wodą. Możesz wykorzystać do niego owoce leśne, egzotyczne, cytrusowe - na jakie tylko masz ochotę!

  Czytaj więcej »
 • Lato jest twoje!

  Lato jest twoje!

  Lato jest wredne. Bo krótkie. Dwanaście tygodni i po wszystkim. Czekamy na lato napalone, marząc, że będziemy upojone, a kończymy zawiedzione. I po co to wszystko było? Te pilingi, treningi, diety, zakupy, fryzjer, pedikiur, nowy kostium kąpielowy? Ledwo się człowiek wyplątał z rajstop, już trzeba przywdziewać ciepłe skarpety.

  Czytaj więcej »
 • Cezary Żak: Ja, aktor, frustrat

  Cezary Żak: Ja, aktor, frustrat

  Już dawno nikt tak szczerze nie opowiedział o frustracji. O upokorzeniu. O braku wybitnych ról i depresji komika. I kto to mówi? Cezary Żak, jeden z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorów. Laureat Wiktora. „Ale blaski (gdy są), są naprawdę błyszczące” - mówi. I o to chodzi!

  Czytaj więcej »
 • Zmruż oczy

  Zmruż oczy

  Promieniowanie słoneczne, pyłki, substancje drażniące, słona woda, alergeny. Podczas wakacji oczy są narażone na różne zagrożenia. Sprawdziliśmy, jak je skutecznie ochronić. Oto kilkanaście cennych wskazówek.

  Czytaj więcej »
 • Calvin Klein: Eternity Now

  Calvin Klein: Eternity Now

  Nowe zapachy Eternity Now oddają dreszcz i prawdziwe emocje nowej miłości, kiedy dwoje ludzi zdaje sobie sprawę, że zaczynają coś, co potrwa wiecznie.

  Czytaj więcej »
 • Oswoić faceta

  Oswoić faceta

  Już nie tylko kobiety pytają: „Gdzie ci mężczyźni?”. Nad męską kondycją ubolewają psychologowie, socjologowie, nawet szamani. Mężczyźni w poszukiwaniu tożsamości zapuszczają wąsy i brody. Wydaje im się, że w ten sposób będą odbierani przez kobiety jako stuprocentowi mężczyźni – macho.

  Czytaj więcej »
 • Sałatka z grillowanym kurczakiem i odrobiną marchewkowej pikanterii

  Sałatka z grillowanym kurczakiem i odrobiną marchewkowej pikanterii

  Szybka, zdrowa i efektowna.

  Czytaj więcej »