• "Krawcowa z Madrytu"

  "Krawcowa z Madrytu"

  To nie jest zwykła opowieść o miłości, porywach młodości, rozczarowaniu i potężnej sile pasji, która prowadzi do sukcesu. Tu świat mody lat 30. XX wieku przeplata się z dramatyczną wojenną historią Europy, wielką polityką i ogromną ludzką determinacją. "Krawcowa z Madrytu" Maríi Dueñas to bez wątpienia przykład literatury hiszpańskiej najwyższej klasy.

  Czytaj więcej »
 • Letni manicure odkodowany

  Letni manicure odkodowany

  Kolory, wzory i kształty manicuru zmieniają się każdego sezonu. Takimi prawami rządzi się świat mody. W salonach Nail & Beauty BAR obserwujemy to od wielu lat. Duże grono naszych klientek pilnie śledzi trendy i podąża za nowościami, oczekując stylizacji paznokci podpatrzonych na światowych wybiegach. Letnie paznokcie to klasyczne kolory, ugrzecznione kształty, oraz zdobienia podkreślające indywidualizm ich właścicielek.

  Czytaj więcej »
 • Duo-maska Jantar z wyciągiem z bursztynu do włosów bardzo zniszczonych

  Duo-maska Jantar z wyciągiem z bursztynu do włosów bardzo zniszczonych

  Farmona Jantar to seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, opracowana na bazie wyciągu z bursztynu, znanego ze swojego skutecznego działania. Receptury preparatów z serii Jantar bogate są w składniki aktywne, które odżywiają, wzmacniają i chronią włosy od cebulek aż po same końce.

  Czytaj więcej »
 • Białe spodnie

  Zobacz galerię »
 • Porozmawiajmy o miłości

  Porozmawiajmy o miłości

  Za chwilę ślub. Nie, tym razem nie Magdy, tylko jej córki, Lary. Co w takim momencie myśli matka? Czego życzy córce? A córka? Czego pragnie? Jest szczęśliwa? Z czego zwierza się mamie? Co każda z nich chciałaby dać tej drugiej? Matka i córka w rozmowie o dojrzewaniu, uczuciach i rodzinie.

  Czytaj więcej »
 • Usta z marzeń

  Usta z marzeń

  Ideałem są pełne, jędrne, lekko zaróżowione. Kojarzą się z młodością, witalnością, seksualnością. Dlatego ogromną karierę robią zabiegi powiększania ust i niwelowania zmarszczek wokół nich. Na co i kiedy warto decydować się w gabinecie? A co mogą kosmetyki?

  Czytaj więcej »
 • Ukojenie kwiatu pomarańczy

  Ukojenie kwiatu pomarańczy

  Seria Pure Neroli evrēe do skóry tłustej i problematycznej.

  Czytaj więcej »
 • Zadbaj nie tylko o włosy

  Zadbaj nie tylko o włosy

  Myjemy je, szczotkujemy, pielęgnujemy, farbujemy i stylizujemy. Zapominamy, że uwagi wymaga również skóra głowy, bo to jej kondycja w ogromnym stopniu decyduje o sile i urodzie włosów. Poznaj sekrety pielęgnacji skóry głowy – domowej i specjalistycznej.

  Czytaj więcej »
 • Czarne złoto

  Czarne złoto

  Węgiel aktywny to nowy, modny składnik coraz większej ilości kosmetyków. Sprawdzam z ekspertem i testuję, czy naprawdę warto ulec trendom i „pobrudzić się” dla urody.

  Czytaj więcej »
 • Kożuchowska zapuszcza włosy?

  Zobacz galerię »