• Sugar lips evrēe

  Sugar lips evrēe

  Cukrowy peeling do ust - 99% naturalnych składników.

  Czytaj więcej »
 • Brązująca mgiełka do ciała Lirene

  Brązująca mgiełka do ciała Lirene

  Kiedy za oknem brak słońca i uzyskanie naturalnej opalenizny staje się praktycznie niemożliwe, chętnie sięgamy po kosmetyki brązujące, które pomogą nam delikatnie "opalić" skórę, bez przykrych konsekwencji. Dlatego ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały wyjątkową dwufazową formułę nowej Brązującej mgiełki do ciała Lirene. Składniki zawarte w jasnej fazie nadają skórze delikatny, brązowy odcień, podczas gdy składniki fazy ciemnej przywracają jej miękkość i blask. Mgiełka pięknie pachnie, równomiernie się rozprowadza i szybko...

  Czytaj więcej »
 • Anita Werner: Teraz mam czas na życie

  Anita Werner: Teraz mam czas na życie

  Do niedawna trudno ją było spotkać w sukience. Przecież piękna kobieta, była modelka, musi starać się dwa razy bardziej, jeśli chce pokazać, że coś potrafi. Dziś już z nikim się nie ściga. Pozwala sobie na łzy, akceptuje słabości.

  Czytaj więcej »
 • Joga uśmiechu

  Joga uśmiechu

  Jogini, u których uczę się w Azji, na każdym kroku podkreślają, że kiedy robi się ciężko, koniecznie trzeba rozjaśnić twarz. Właśnie wtedy.

  Czytaj więcej »
 • Gwiazdy noszą warkocze

  Zobacz galerię »
 • Na balkonie

  Na balkonie

  Ta cenna przestrzeń może stać się namiastką ogrodu w środku miasta. Co zrobić, by czuć się na nim komfortowo? Zobacz nasze pomysły na balkonowe aranżacje.

  Czytaj więcej »
 • Wszystko dla twoich piersi

  Wszystko dla twoich piersi

  W sumie ludzkość ma na ich punkcie bzika. Mężczyźni je uwielbiają, kobiety bywają z nich dumne, ale też wynajdują w swoich piersiach mnóstwo mniej lub bardziej prawdziwych wad. Ze specjalistami rozmawialiśmy o tym, co współczesne kobiety mogą zrobić dla swojego biustu i... samopoczucia.

  Czytaj więcej »
 • Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Odważna. Nie boi się pójść na terapię ani o tym mówić. Nauczyła się, że następny związek nie będzie dobry, zanim ona sama się nie zmieni. Twierdzi, że życie kompletnie odmieniły jej dzieci – to one pokazały to, co naprawdę ważne i kto tu rządzi.

  Czytaj więcej »
 • Ruch dla (naprawdę) początkujących

  Ruch dla (naprawdę) początkujących

  Przeraża cię perspektywa ćwiczeń z Chodakowską, a zadyszkę masz po tym, jak podbiegniesz kilka metrów do autobusu? Może skusisz się na program dobrych dla sylwetki aktywności opracowany dla sportowych minimalistek. Gwarantujemy czas na świeżym powietrzu, poprawę formy i samopoczucia.

  Czytaj więcej »
 • Biały garnitur

  Biały garnitur

  Biały garnitur to symbol nowoczesnej elegancji. Idealny na wiosnę. Każda z gwiazd wystylizowała go na swój sposób. Zobacz, która zrobiła to najlepiej.

  Czytaj więcej »