• Wiosna jak na dłoni

  Wiosna jak na dłoni

  Modne są wzory – dla odważnych, nowe, zaskakujące kolory – dla lubiących eksperymenty, i klasyka dla tych kobiet, które lubią lub muszą stosować rozwiązania dyskretne i eleganckie. Oto najnowsze trendy w zdobieniu paznokci.

  Czytaj więcej »
 • Bielszy odcień bieli

  Bielszy odcień bieli

  Kojarzy się z młodością, energią i zdrowiem. Uśmiech, w którym odsłaniamy zdrowe, białe zęby, jest marzeniem, które coraz łatwiej osiągnąć. O nowoczesne metody, dzięki którym szerzej i z dumą się uśmiechniesz, zapytałam ekspertkę.

  Czytaj więcej »
 • Sugar lips evrēe

  Sugar lips evrēe

  Cukrowy peeling do ust - 99% naturalnych składników.

  Czytaj więcej »
 • Brązująca mgiełka do ciała Lirene

  Brązująca mgiełka do ciała Lirene

  Kiedy za oknem brak słońca i uzyskanie naturalnej opalenizny staje się praktycznie niemożliwe, chętnie sięgamy po kosmetyki brązujące, które pomogą nam delikatnie "opalić" skórę, bez przykrych konsekwencji. Dlatego ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały wyjątkową dwufazową formułę nowej Brązującej mgiełki do ciała Lirene. Składniki zawarte w jasnej fazie nadają skórze delikatny, brązowy odcień, podczas gdy składniki fazy ciemnej przywracają jej miękkość i blask. Mgiełka pięknie pachnie, równomiernie się rozprowadza i szybko...

  Czytaj więcej »
 • Anita Werner: Teraz mam czas na życie

  Anita Werner: Teraz mam czas na życie

  Do niedawna trudno ją było spotkać w sukience. Przecież piękna kobieta, była modelka, musi starać się dwa razy bardziej, jeśli chce pokazać, że coś potrafi. Dziś już z nikim się nie ściga. Pozwala sobie na łzy, akceptuje słabości.

  Czytaj więcej »
 • Joga uśmiechu

  Joga uśmiechu

  Jogini, u których uczę się w Azji, na każdym kroku podkreślają, że kiedy robi się ciężko, koniecznie trzeba rozjaśnić twarz. Właśnie wtedy.

  Czytaj więcej »
 • Gwiazdy noszą warkocze

  Zobacz galerię »
 • Na balkonie

  Na balkonie

  Ta cenna przestrzeń może stać się namiastką ogrodu w środku miasta. Co zrobić, by czuć się na nim komfortowo? Zobacz nasze pomysły na balkonowe aranżacje.

  Czytaj więcej »
 • Wszystko dla twoich piersi

  Wszystko dla twoich piersi

  W sumie ludzkość ma na ich punkcie bzika. Mężczyźni je uwielbiają, kobiety bywają z nich dumne, ale też wynajdują w swoich piersiach mnóstwo mniej lub bardziej prawdziwych wad. Ze specjalistami rozmawialiśmy o tym, co współczesne kobiety mogą zrobić dla swojego biustu i... samopoczucia.

  Czytaj więcej »
 • Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Odważna. Nie boi się pójść na terapię ani o tym mówić. Nauczyła się, że następny związek nie będzie dobry, zanim ona sama się nie zmieni. Twierdzi, że życie kompletnie odmieniły jej dzieci – to one pokazały to, co naprawdę ważne i kto tu rządzi.

  Czytaj więcej »