• Księżna Diana zawstydziła swoje dzieci. O tym marzy każdy nastolatek

  Księżna Diana zawstydziła swoje dzieci. O tym marzy każdy nastolatek

  24 sierpnia w jednej z brytyjskich telewizji wyemitowano dokument o księżnej Dianie. Jej syn opowiada w nim historię związaną z matką, o której nie zapomni do końca życia. Księżna Walii w zabawny sposób postanowiła spełnić marzenie nastoletniego Williama. Jego reakcji nikt nie mógł przewidzieć.

  Czytaj więcej »
 • Wkrótce 20. rocznica śmierci. Tych zdjęć Diany nikt wcześniej nie widział

  Wkrótce 20. rocznica śmierci. Tych zdjęć Diany nikt wcześniej nie widział

  31 sierpnia minie 20 lat od śmierci księżnej Diany. Książę Harry i William, coraz częściej opowiadają o matce i ostatnich chwilach, które z nią spędzili. Na Twitterze Pałacu Kensigton opublikowano nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia księżnej Diany i jej dzieci.

  Czytaj więcej »
 • Porozmawiajmy o miłości

  Porozmawiajmy o miłości

  Za chwilę ślub. Nie, tym razem nie Magdy, tylko jej córki, Lary. Co w takim momencie myśli matka? Czego życzy córce? A córka? Czego pragnie? Jest szczęśliwa? Z czego zwierza się mamie? Co każda z nich chciałaby dać tej drugiej? Matka i córka w rozmowie o dojrzewaniu, uczuciach i rodzinie.

  Czytaj więcej »
 • Triki pierwszej damy

  Triki pierwszej damy

  Jak odjąć sobie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat? Ona to wie. Pierwsza dama Francji nie wygląda na swój wiek dzięki dobrym stylizacjom.

  Czytaj więcej »
 • Księżna Kate w sukience polskiej projektantki

  Księżna Kate w sukience polskiej projektantki

  17 lipca Polskę odwiedzili księżna Kate i książę William, następca brytyjskiego tronu. Podczas uroczystej kolacji w warszawskich Łazienkach księżna Cambridge wystąpiła w kreacji autorstwa polskiej projektantki. Wiemy też, jakie prezenty książęca para otrzyma w Gdańsku.

  Czytaj więcej »
 • Tu i teraz jest dobrze

  Tu i teraz jest dobrze

  Smakuje życie, nie ogląda się za siebie i nie rozpamiętuje tego, co złe. Na bakier z czasem. Nie będzie zważała na swój numer PESEL, gdy zechce spróbować czegoś szalonego. Już wie, że dojrzała kobieta nie przejmuje się błahostkami i nie zmienia nikogo na siłę. A także pielęgnuje w sobie ciekawe świata dziecko.

  Czytaj więcej »
 • Miłość, rodzina i rock`n`roll

  Miłość, rodzina i rock`n`roll

  Dom jest jej twierdzą – twierdzą pełną miłości. Bo choć córka rockmana powinna być pewnie ostrą babką, Patrycja jest raczej romantyczką. Jedyne, co daje jej rano powód, by wstać z łóżka, to właśnie miłość. Choć i ta nie zawsze jest łatwa.

  Czytaj więcej »
 • Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Anna Dereszowska: Teraz szukam spokoju

  Odważna. Nie boi się pójść na terapię, ani o tym mówić. Nauczyła się, że następny związek nie będzie dobry, zanim ona sama się nie zmieni. Twierdzi, że życie kompletnie odmieniły jej dzieci – to one pokazały to, co naprawdę ważne i kto tu rządzi.

  Czytaj więcej »
 • Chiara Ferragni zaprojektuje kostiumy do nowej edycji Intimissimi

  Chiara Ferragni zaprojektuje kostiumy do nowej edycji Intimissimi

  Od największych platform społecznościowych po międzynarodowej sławy i najbardziej widowiskowy amfiteatr – Chiara Ferragni została projektantką kostiumów do tegorocznego spektaklu "A Legend of Beauty", czyli nowej odsłony Intimissimi on Ice.

  Czytaj więcej »
 • Przekorna i uparta

  Przekorna i uparta

  Trudno ją spotkać na bankietach. Szczególnie ostatnio, kiedy została mamą. Teraz już prawie każda chwila spędzona gdzieś w świecie wydaje się stracona. Chyba że to świat muzyki. Rozmawiamy o godzeniu tych dwóch sfer, dojrzałości i ... wehikule czasu.

  Czytaj więcej »