Dziś swoją światową premierę miał najnowszy singiel Margaret "What You Do" oraz towarzyszący mu teledysk. Podczas jego nagrywania doszło do niebezpiecznej sytuacji.

Zdjęcie

Margaret /Podlewski /AKPA
Margaret
/Podlewski /AKPA

Małgorzata Jamroży - Margaret - promuje najnowszy singiel. Piosenkarka opowiedziała w programie RMF FM "Wstawaj, szkoda dnia" o sytuacji, która wydarzyła się podczas nagrywania teledysku.

"Wszyscy przeżyli ten teledysk, całe szczęście. Ja prawie nie przeżyłam" - powiedziała piosenkarka. "Jak jest ta scena w morzu, gdzie się topię, ja faktycznie się topiłam. I jest ta scena, gdzie ja umieram - ja faktycznie też umierałam wtedy" - wytłumaczyła.

Reklama

Margaret ma na koncie dwa długogrające albumy studyjne. Pierwszy z nich zatytułowany "Add the Blonde" ukazał się w 2014 roku, drugi zaś - "Just the Two of Us" nagrany w duecie z Mattem Duskiem - miał swoją premierę w roku 2015. Oba krążki pokryły się w Polsce platyną.

Margaret - What You Do (Official Video)


Artykuł pochodzi z kategorii: Ludzie

Zobacz również

  • Mariusz Bonaszewski: Jestem nałogowcem

    Co dociera do mężczyzny po pięćdziesiątce, gdy choroba przewartościowuje jego życie? Co staje się dla niego najważniejsze? I dlaczego? Mariusz Bonaszewski w szczerej rozmowie o tym, co jest przed,... więcej