• Chcesz poczuć się jak Jack i Rose? Titanic zaprasza turystów

  Chcesz poczuć się jak Jack i Rose? Titanic zaprasza turystów

  Odkąd w 1997 na ekranach kin pojawił się melodramat wszech czasów w reżyserii Jamesa Camerona z Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, świat dosłownie oszalał na punkcie "Titanica" i tragedii, jaka rozegrała się w nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku. Teraz, po ponad stu latach od tej katastrofy, słynny transatlantyk zostanie udostępniony zwiedzającym.

  Czytaj więcej »
 • 5 kinowych nowości, które trzeba zobaczyć!

  5 kinowych nowości, które trzeba zobaczyć!

  W najbliższych tygodniach na ekrany kin wyjdzie kilka filmów, które naprawdę trzeba zobaczyć. Sprawdźcie, o jakie tytuły chodzi.

  Czytaj więcej »
 • Jak zdradzają kobiety

  Jak zdradzają kobiety

  Coraz śmielej, z wiekiem coraz częściej i bardzo sprytnie. I choć panowie wciąż wiodą prym w statystykach zdrad, my nie zostajemy w tyle. Dlaczego właśnie teraz?

  Czytaj więcej »
 • Czas przeszły niedoskonały

  Czas przeszły niedoskonały

  Damian Baxter żyje samotnie w wielkim domu. Jest bogaty. Bardzo bogaty. Jest także śmiertelnie chory.

  Czytaj więcej »
 • Nie tylko mała czarna

  Nie tylko mała czarna

  Świetnie nadaje się do deserów, ale może też w wyrafinowany sposób podkreślać smak warzyw i mięs. Kawa ma wielką moc!

  Czytaj więcej »
 • Zostaw stres za drzwiami

  Zostaw stres za drzwiami

  Stres, którego doświadczasz codziennie, prowadzi do wybuchów w kontaktach z najbliższymi. To destrukcyjny sposób na rozładowanie napięcia. Przekonaj się dzięki autorce bestsellerowych poradników Dagmarze Skalskiej, że można inaczej.

  Czytaj więcej »
 • Smartfood - jedzenie, które wydłuża życie

  Smartfood - jedzenie, które wydłuża życie

  Smartfood to inicjatywa Europejskiego Instytutu Onkologicznego. Badania nad tym, jak jedzenie wpływa na geny, zaowocowały interesującymi odkryciami. Naukowcy z projektu smartfood wyselekcjonowali 30 produktów spożywczych, których jadanie jest smart, czyli mądre. Ich składniki mogą "przekonać" geny, by pracowały więcej lub mniej. O tym, jakie posiłki mają wpływ na długość naszego życia, które produkty są w stanie zmniejszyć ryzyko nowotworów opowiadają autorki książki przybliżającej inicjatywę - "Dieta smartfood" - Eliana Liotta i dr Lucilla...

  Czytaj więcej »
 • 19 błędów, przez które nie chudniesz

  19 błędów, przez które nie chudniesz

  Pamiętasz jeszcze swoje noworoczne postanowienia? Minęło dopiero kilka miesięcy, a ty już zapomniałaś o tym, że w tym roku miałaś być naprawdę fit i wreszcie pozbyć się nadmiaru kilogramów. A może winny temu wcale nie jest słomiany zapał - być może masz na sumieniu któreś z najczęściej popełnianych podczas odchudzania błędów, na przykład...

  Czytaj więcej »
 • Zupowy detoks

  Zupowy detoks

  Lekkie, rozgrzewające, ze zdrowych składników. W wielu dietach stanowią propozycję na kolację. W innych są częścią programu detoksykacyjnego. Do menu warto włączyć zupy.

  Czytaj więcej »
 • Ja go kocham, a on śpi

  Ja go kocham, a on śpi

  Życie u jego boku miało być niezwykłe. I było do czasu, kiedy okazało się, że ten wspaniały mężczyzna wymaga codziennej obsługi i niekoniecznie ma ochotę zhańbić się pracą. Dlaczego takie wiele aktywnych, zaradnych kobiet trafia na mężczyzn leniwych życiowo?

  Czytaj więcej »