• Najmodniejsze fryzury karnawału

  Najmodniejsze fryzury karnawału

  Luźne warkocze i sploty, artystyczny nieład, odcień blorange, brokat i niekontrolowany przedziałek - na to warto postawić w karnawale 2017.

  Czytaj więcej »
 • Piękniejsza od zaraz

  Piękniejsza od zaraz

  Żyjemy w kulturze, w której liczy się natychmiastowy efekt – „na już!”. I taką obietnicę coraz częściej dają nam producenci kosmetyków i twórcy gabinetowych zabiegów. Sprawdzamy, jak możemy pomóc urodzie „w ostatniej chwili”.

  Czytaj więcej »
 • Drogocenne spojrzenie

  Drogocenne spojrzenie

  Z setek makijaży z wybiegów wybraliśmy sześć pomysłów na wieczór, które nie tylko zachwycają oryginalną formą, ale i w wyjątkowy sposób podkreślają piękno kobiecych oczu.

  Czytaj więcej »
 • The Revitalizing Hydrating Serum La Mer

  The Revitalizing Hydrating Serum La Mer

  Serum oparte na opatentowanej przez laboratoria La Mer formule Deconstructed Waters przynosi skórze zastrzyk witalności i widocznie poprawia jej nawilżenie. Ponadto przywraca jej naturalne zdolności samonaprawcze i odżywia. Skóra odzyskuje gładkość i witalność.

  Czytaj więcej »
 • Lżej i skuteczniej

  Lżej i skuteczniej

  Coraz bogatszy skład kosmetyków i coraz lżejsza, nawet wodnista konsystencja – oto najnowszy trend w pielęgnacji. Preparatom, które kwalifikują się do wagi piórkowej, towarzyszą nowe rytuały pielęgnacyjne.

  Czytaj więcej »
 • Dobrane pod kolor

  Dobrane pod kolor

  Wśród kosmetycznych nowości pojawia się coraz więcej produktów dedykowanych włosom jasnym lub ciemnym. Sprawdziłyśmy, komu się przydadzą.

  Czytaj więcej »
 • Widać jak na dłoni...

  Widać jak na dłoni...

  ...i wiek, i to, jak je traktowałyśmy. Odbijają się na nich zmiany temperatur i kontakt z nie zawsze przyjaznymi substancjami. Sprawdzamy domowe i zaawansowane metody na piękne dłonie.

  Czytaj więcej »
 • Zestaw GLOV Bunny Ears Set z nowej linii GLOV Spa

  Zestaw GLOV Bunny Ears Set z nowej linii GLOV Spa

  W zestawie GLOV Bunny Ears Set znajdują się dwa produkty. Pierwszy to rękawica GLOV on-the-go stworzona ze specjalnych mikro-włókien, które w połączeniu z wodą działają jak magnes i dokładnie oczyszczają skórę. W paczce znajdziemy także zupełną nowość - fantazyjną, pluszową opaskę do przytrzymywania włosów w trakcie oczyszczania twarzy lub przy wykonywaniu domowych zabiegów spa. Opaska została wykonana z wysokiej jakości elastycznych włókien absorbujących wodę i jest dostępna w jednym uniwersalnym rozmiarze.

  Czytaj więcej »
 • Chanel: No. 5 L`Eau

  Chanel: No. 5 L`Eau

  Chanel przedstawia No. 5 L`Eau - nową odsłonę kultowego zapachu.

  Czytaj więcej »
 • Wielka moc masowania

  Wielka moc masowania

  Czy można bez zaawansowanych technologii sprawić, by twarz wyglądała młodziej i zdrowiej? I to w godzinę? Terapeutka Lari Yugai to potrafi. Zdradziła nam też techniki, które możesz wykorzystać na co dzień, by lepiej wyglądać.

  Czytaj więcej »