Aktywna, zadbana i pełna naturalnego blasku. Żyje w ciągłym ruchu, z energią i uśmiechem na ustach zdobywa każdy dzień. ​ Żyje w biegu, ale nigdy nie zapomina o sobie. Taka jest właśnie Joanna Jabłczyńska, nowa ambasadorka marki Venus.

Zdjęcie

Joanna Jabłczyńska /materiały prasowe
Joanna Jabłczyńska
/materiały prasowe


Nie bez przyczyny nową ambasadorką marki Venus została Joanna Jabłczyńska, utalentowana polska aktorka młodego pokolenia. Na co dzień trenuje kolarstwo, a w przerwach od treningów na rowerze jeździ na snowboardzie, nartach, nartach biegowych, łyżwach, rolkach, biega i nurkuje. A co najważniejsze, nigdy nie zapomina o swojej kobiecości. Na pokazach, premierach i sesjach zdjęciowych zawsze prezentuje się dziewczęco i z klasą. Sport i kobiecość idą ze sobą w parze, a nowa ambasadorka Venus jest tego najlepszym przykładem.

Reklama

W odpowiedzi na potrzeby młodych, nowoczesnych kobiet marka Venus stworzyła energetyczną serię nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które kompleksowo zadbają o twoją skórę, zwalczą niedoskonałości i dodadzą jej blasku. Do grona kultowych kosmetyków Venus dołączyły cztery nowe serie produktów: balsamy i mleczka do ciała, limitowana edycja musu CC i sorbetów przeznaczonych do pielęgnacji skóry z problemami oraz nowa odsłona dedykowanych kosmetyków do higieny intymnej.
Artykuł pochodzi z kategorii: Uroda

Grazia.pl / materiały prasowe

Zobacz również

  • Nie siedź wciąż!

    Jest doskonały w swojej konstrukcji i wytrzymały, ale nie tak, by znieść wszelkie próby, jakim go poddajemy. Jak zadbać o kręgosłup, któremu szkodzi siedzący tryb życia, i jak rozpoznać, że domaga... więcej